» O FIRMIE

F.H.U.P. "MIREX" Kwiaciarnia "FREZJA"

Witamy Państwa na stronie naszej kwiaciarni. Nasza firma mieści się przy Placu Wolności 37. Istniejmy od 31 lat (rok założenia 1983) i takie samo posiadamy doświadczenie na polskim rynku. Jesteśmy najstarszą, w pełni profesjonalną kwiaciarnią w mieście.

Głównym celem naszej firmy jest, aby nasi klienci byli w najwyższym stopniu zadowoleni ze świadczonych przez nas usług, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby obsługa naszych klientów stała na najwyższym poziomie.

Dzięki profesjonalnemu podejściu do oczekiwań naszych klientów zyskujemy coraz więcej nowych stałych, zadowolonych klientów.

Wieloletnie doświadczenie, wysoko wykwalifikowany personel są gwarancją wysokiej jakości świadczonych przez nas usług.

Naszą ofertę dopełniają usługi w zakresie sprzedaży upominków.

Jako partner godny zaufania, jesteśmy głęboko przekonani, iż skorzystanie z naszej oferty zapoczątkuje długoletnią współpracę, która zaowocuje korzyściami dla obu stron.

Mając nadzieję na długoletnią i owocną współpracę, zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i dokonywania zakupów w naszej internetowej kwiaciarni. Oferujemy po atrakcyjnych cenach pełną gamę usług kwiaciarskich – profesjonalnie wykonane, piękne bukiety i wiązanki, rośliny doniczkowe, środki ochrony roślin i wiele innych.

Właściciel firmy
mgr Stanisław Mirosław Mańkowski